Nasze Realizacje

Strona internetowa Rozwadowskiego Domu Kultury Sokół

Strona internetowa Rozwadowskiego Domu Kultury Sokół
Klient
Miejski Dom Kultury
Lokalizacja
Stalowa Wola, Rozwadów
Produkt
Strona internetowa
Projektant
Vadym Petrovskyi
Platformy
desktop, tablet, mobile

Produkty i technologie

Magico CMS

Autorski silnik zarządzania oparty o oprogramowanie Magico CMS.

Ożywienie tradycji w nowoczesnym stylu

Rozwadowski Dom Kultury "Sokół" to nowe serce kulturalne Rozwadowa, które znalazło swoje miejsce w wyremontowanym, stylowym budynku z 1906 roku. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc unikalny klimat i niepowtarzalną atmosferę. Nasz zespół odpowiedzialny był za stworzenie serwisu internetowego Sokoła, który designem będzie łączył nowoczesność z charakterystycznymi elementami stylu i klimatu tego miejsca.

Kalendarz wydarzeń, czyli drzwi do kultury

Wzbogaciliśmy stronę o interaktywny moduł kalendarza wydarzeń, który umożliwia rezerwację biletów online. Dzięki niemu mieszkańcy mogą być na bieżąco z najnowszymi koncertami, spektaklami, warsztatami i innymi atrakcjami kulturalnymi organizowanymi przez zespół Sokoła.

Szybka nawigacja, dzięki wygodnemu megamenu

Zbudowanie menu w formie megamenu pozwala w łatwy i szybki sposób zorientować się w strukturze witryny. Dzięki niej odbiorcy za pomocą kilku kliknięć mogą przejść do zakładki dedykowanej różnym formom aktywności.

Dostępność dla wszystkich - zgodność z WCAG

Przy tworzeniu strony Rozwadowskiego Domu Kultury "Sokół" zadbaliśmy o dostępność dla wszystkich odwiedzających. Nasza strona jest zgodna z wytycznymi WCAG (Web Content Accessibility Guidelines), co oznacza, że każdy, niezależnie od swoich indywidualnych potrzeb, może łatwo korzystać z treści i funkcji naszej witryny.

Mobilność na pierwszym miejscu

W trosce o wygodne i bezproblemowe korzystanie z naszej strony internetowej, zadbaliśmy o jej pełną responsywność. Bez względu na to, czy odwiedzasz naszą witrynę z komputera, smartfona czy tabletu - serwis dopasuje się do Twojego ekranu i zaprezentuje Ci się w idealnej formie..

Design został starannie dostosowany do różnych rozmiarów ekranów. Dzięki temu możesz przeglądać stronę Rozwadowskiego Domu Kultury "Sokół" z pełnym komfortem, bez konieczności zbliżania lub przewijania zawartości.

Zobacz inne realizacje

Wykonane z wielkim profezjonalizmem i całym sercem.

Strona internetowa oraz sesja biznesowa Kama
Logo

Nowa, elegancka szata graficzna strony internetowej, projekty materiałów reklamowych i drukowanych oraz sesja biznesowa w siedzibie firmy.

Strona internetowa Hotelu Vesta
Logo

Strona internetowa Hotelu Vesta położonego w Beskidzie Żywieckim. Wdrożenie aplikacji do rezerwacji pokoi zintegrowanej z systemem CHART.

Strona internetowa i sklep z e-bookami dla Poradni Dietolinia
Logo

Nowy serwis internetowy oraz sklep online z e-bookami opracowany dla Poradni Dietetycznej Dietolinia.