Modułowe oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie

Magico Software to zespół modułów i funkcji, które możemy złożyć w dowolne dedykowane oprogramowanie firmowe.

Zadzwoń i umówmy się na prezentację.

Image Description
Bosch Service Integracja IT
Algorytm Design
Logo
Logo
Interaktywna książka zleceń

Zarządzaj lepiej, szybciej & bezpieczniej

Magico to software house specjalzujący się w produkcji dedykowanego oprogramowania i rozwiązań automatyzujących pracę w firmach i organizacjach. Tworzymy rozwiązania modułowe, które świetnie sprawdzają się w działaniu jako pojedyncze aplikacje lub duże systemy ERP.

Można go wykorzystać jako tradycyjny system zarządzania stroną internetową, jak również jako oprogramowanie firmowe dostępne w chmurze przez internet lub pracujące w sieci wewnętrznej uruchomione na lokalnym serwerze.

Porozmawiajmy o Twoim systemie

W modułach siła

Chcielibyśmy, aby Magico Software potrafił się dopasować do każdej sytuacji. Jego funkcjonalność cały czas rośnie, dzięki różnorodnym potrzebom naszych klientów. Poniższa lista modułów jest przez nas systematycznie rozwijana i uzupełniana. Funkcjonalność każdego z nich może zostać dostosowana do Twoich potrzeb.

Wewnętrzne zarządzanie firmą

Transport i logistyka

Wsparcie sprzedaży towarów i usług

Potrzebujesz dedykowane oprogramowanie?

Zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

+48 609 589 930
Products

Gotowe rozwiązania Magico

sync.magico

Logo Logo Logo

Aplikacja sync.magico zbiera Twoje zamówienia ze wszystkich kanałów sprzedaży i łączy je w jednym panelu zarządzania. Posiada integracje z kurierami i zautomatyzowane procesy generowania listów przewozowych. Aplikacja i wszystkie dane zapisywane są na serwerach w chmurze, dzięki temu masz do nich dostęp z każdego miejsca na świecie.

Poznaj sync.magico
sync.magico
Image Description

helpdesk.magico

System do obsługi klienta integrujący w sobie kilka kanałów komunikacji. Na bazie aplikacji helpdesk.magico stworzysz samodzielnie w swojej firmie mały dział call center oparty o telefony z systemem Android.

Helpdesk ułatwia prace infolinii, organizuje połączenia i automatycznie buduje listy połączeń do wykonania. Dzięki helpdesk.magico Twoi konsultanci pozostawią notatki lub wyślą sms bezpośrednio z ekranu komputera.

Dlaczego oprogramowanie magico software?

Zobacz jakie korzyści otrzymasz wybierając nasz autorski system.

Modułowa budowa

Wdrożony system może pracować niezależnie od ilości zainstalowanych rozszerzeń. Oprogramowanie magico software można rozbudować o niezbędnę funkcje w dowolnym momencie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które w danej chwili dysponują ograniczonym budżetem.

Dostępność

Magico Software to oprogramowanie webowe. Oznacza to, że dostęp do niego odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w zależności od konfiguracji, do sustemu można dostać się z każdego miejsca na świecie.

Intuicyjna obsługa

Doskonale rozumiemy, że nie musisz znać się na naszej pracy. Nasze aplikacje zostały zapreojektowane tak, aby ich obsługa i zarządzanie były możliwe uproszczone. System może pracować w dwóch trybach: standardowym przewidzianym dla większości użytkowników oraz ekspertskim, np. dla głownego administratora.

Technologia

Podczas tworzenia oprogramowania wykorzystujemy technologie zapewniające jak najlepszą optymalizację pracy oraz wdrażamy rozwiązania pozwalające jak najlepiej wykorzystać wydajność systemu. Jednocześnie użycie popularnych języków programowania oraz powszechnie stosowanych rozwiązań wymaga od serwera minimum oprogramowania. Do instalacji i poprawnej pracy systemu wymagane jest PHP w wersji minimum 7.0 oraz bazy danych MySQL.

Responsywny design

Panel Magico korzysta z rozwiązań tzw. responsiwe web design, czyli technologii która umożliwia poprawne wyświetlenie go na każdym urządzeniu. Niezależnie czy jest to duży ekran monitora czy mały wyświetlacz tabletu lub telefonu. Magico Software zawsze będzie się świetnie prezentował.

Wsparcie techniczne

Współpraca z klientem nie kończy się z dniem oddania systemu. Na każde nasze oprogramowanie udzielamy gwarancji oraz zapewniamy wsparcie techniczne przez caly okres trwania współpracy.

Najczęściej zadawane pytania

W naszej branży mówi się, że oprogramowanie jest bezpieczne, do póki nie zostanie złamane. Nie mieliśmy żadnego przypadku włamania do systemów Magico Software. Dedykowane i zamknięte rozwiązania charakteryzują się wąskim gronem osób, które mają dostęp do kodu źródłowego. Oprogramowanie Magico Software oparte jest o wysokie standardy programistyczne, regularne aktualizacje, szybkie i niezawodne poprawki.
Poradzisz sobie. Setki osób korzystają z naszych rozwiązań. Są to ludzie bardziej lub mniej biegli w komputery i internety. Jeżeli jednak napotkasz jakiś problem lub znajdziesz błąd w naszym systemie - nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Przygotowaliśmy rozbudowany serwis pomocy technicznej, w którym znajdziesz instrukcje, poradniki i filmiki dotyczące zarządzania oprogramowaniem Magico. Jeśli nadal będziesz potrzebować naszej pomocy możesz skorzystać z kontaktu z nami poprzez specjalnie stworzoną platformę pomocy, której zgłoszenia wpadają wprost do listy zadań naszych programistów. Warto z niej skorzystać, jeśli chcesz się z nami skontaktować.
Wszystkie zlecenia oczywiście wyceniamy indywidualnie. Posiadamy szereg gotowych rozwiązań i modułów, które możemy Ci zaproponować. Jednak ostateczna ich forma i konfiguracja nigdy nie stoi gotowa na naszej półce. Zarówno system stron internetowych, jak i systemy do obsługi firmy uruchamiamy specjalnie dla Ciebie, uszyte i zmodyfikowane na miarę Twoich potrzeb. Poświęcamy dużo czasu naszym klientom, wspieramy Was podczas wdrożenia, przeprowadzamy szkolenia oraz zapewniamy support techniczny. Wycena jest przygotowywana zawsze na podstawie szacowanego czasu pracy nad Twoim projektem.