Tworzenie stron internetowych - Stalowa Wola

Magico to stalowowolska firma, która łączy w sobie kompetencje agencji interaktywnej i software house. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, piszemy dedykowane integracje i oprogramowanie firmowe. Posiadamy stacjonarny zespół i biuro w Stalowej Woli. Zajmujemy się produkcją stron internetowych, sklepów internetowych i aplikacji webowych. Specjalizujemy się w zaawansowanych sztuczkach SEO. 

Jako jedna z niewielu firm w regionie posiadamy stacjonarne biuro i zespół dostępny każdego dnia roboczego od 7 do 15. Świadczymy profesjonalne usługi. Nasze strony, sklepy i aplikacje oparte są na autorskim oprogramowaniu cms.magico rozwijanym od 2014 roku. Obecnie, w stałej obsłudze utrzymujemy kilkaset witryn dla klientów z Polski i zagranicy. Zapewniamy wsparcie techniczne i organizacyjne zarówno w trakcie, jak i po ukończeniu projektu.

Potrzebujesz stronę internetową?

Skontaktuj się z naszym zespołem w Stalowej Woli

+48 726 322 202
NASZE DOŚWIADCZENIE

Poznaj firmy i instytucje z naszego regionu, z którymi współpracowaliśmy.

Alter Cryogenic Technology - Gazy Techniczne
Kino Wrzos Stalowa Wola
Kama Lecznica Weterynaryjna
Restauracja Karczma Biesiada
Matthias - projekty identyfikacji wizualnej
Kamieniarstwo Partyka
Polska Grupa CNC
Stalgeo - Geodezja Inżynieryjna
Studio Wymiar Architektura Wnętrz
Stowarzyszenie Strefa Spotkań
Rozwadowski Dom Kultury Sokół
.. i jeszcze więcej

Zobacz pełną ofertę naszych usług.

Najczęściej zadawane pytania o strony internetowe

Ile kosztuje strona internetowa? Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest jednoznaczna. Zwykle na cenę nie wpływa design czy styl graficzny strony. Nie wpływa na nią również ilość standardowych podstron czy ilość aktualności. Cena zależy od stopnia rozbudowania witryny i wykorzystanych modułów dodatkowych jak realizacje, moduły seo, lokalizacje, miasta i usługi, automatyczne generatory treści, formularze interaktywne czy integrcje z zewnętrznymi aplikacjami. Wpływ na cenę zatem będzie miała np. integracja z programem hotelowym czy elektronicznym kalendarzem i rejestracją pacjentów.