Nasze Realizacje

Strona internetowa Festiwalu Teatralnego

Strona internetowa Festiwalu Teatralnego
Klient
Miejski Dom Kultury
Lokalizacja
Stalowa Wola
Produkt
Strona internetowa
Projektant
Michalina Banaczyk
Platformy
desktop, tablet, mobile

Produkty i technologie

Magico CMS

Autorski silnik zarządzania oparty o oprogramowanie Magico CMS.

Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne to festiwal organizowany cyklicznie od 2016 roku. Impreza ściąga do Stalowej Woli amatorskie teatry z całego kraju, Magico dostało za zadanie stworzenie strony internetowej tego wydarzenia. 

Strona internetowa - Relacje MST Stalowa Wola

Naszym celem było stworzenie witryny o nowoczesnym i niepowtarzalnym designie. Dostosowanej do tematu i przyjaznej dla odbiorcy. Duża, wyrazista grafika. Menu ukryte w ikonie "hamburgera", minimalistyczny i nowoczesny design.

Strona dostosowana do telefonów

Analizując statystyki stron internetowych naszych klientów śmiało możemy stwierdzić, że obecnie około 70% ruchu w naszych witrynach pochodzi ze smartfonów. Serwis internetowy RELACJE MST świetnie prezentuje się nie tylko w wersji desktopowej.

Wersja mobilna strony jest w pełni responsywna i zawiera pełną funkcjonalność strony. O poprawną responsywność treści dynamicznych tworzonych przez zespól Miejskiego Domu Kultury dba cms.magico oraz opracowany przez nas pagebuilder. 

Serwis internetowy w wersji mobilnej festwalu teatralnego RELACJE

Projekty wielu widoków podstron

Aby serwis dobrze prezentował się w różnych jego zakamarkach projektant przygotowuje design wielu różnych podstron i miejsc witryny. Tak powstają projekty dodatkowych menu, efektów po najechaniu czy widoki podstron i aktualności. Każdy element musi być dobrze zaplanowany.

Projekty podstron strony internetowej - Relacje Stalowa Wola

Zobacz inne realizacje

Wykonane z wielkim profezjonalizmem i całym sercem.

Strona internetowa i sklep z e-bookami dla Poradni Dietolinia
Logo

Nowy serwis internetowy oraz sklep online z e-bookami opracowany dla Poradni Dietetycznej Dietolinia.

Strona internetowa oraz sesja biznesowa Kama
Logo

Nowa, elegancka szata graficzna strony internetowej, projekty materiałów reklamowych i drukowanych oraz sesja biznesowa w siedzibie firmy.

Strona internetowa Hotelu Vesta
Logo

Strona internetowa Hotelu Vesta położonego w Beskidzie Żywieckim. Wdrożenie aplikacji do rezerwacji pokoi zintegrowanej z systemem CHART.