Moduł lokalizacji

Moduł SEO do budowania powiązań i korelacji lokalizacji z usługami i produktami.

Moduł lokalizacji pozwala w prosty i efektywny sposób prowadzić działania SEO w kierunku pozycjonowania ukierunkowanego na miasta lub inne lokalizacje. Dzięki niemu w szybki sposób stworzyć podstrony lokalizacyjne dla województw, powiatów, miast czy nawet dzielnic i ulic. Stworzysz podstrony usług lub produktów i powiążesz je w nieskończone ilości kombinacji z miastami lub województwami. Dla każdego typu podstrony możesz opracować tytuł, metadane czy content strony. Możesz też wykorzystać generatory bazujące na losowaniu synonimów słów i zdań - i automatycznie wygenerować treści do Twoich podstron. System świetnie sprawdza się zarówno w małej skali jak i przy serwisach o ogólnopolskim zasięgu. 

Dwa schematy pracy

Moduł może pracować w trybie uproszczonym generując podstrony lokalizacji bez automatycznych kombinacji i generatora treści. W trybie zaawansowanym potrafi tworzyć kombinacje i udostępnia automatyczne generowanie tytułów, meta-tytułów czy treści strony.

Schemat działania modułu lokalizacji seo

Zainteresowała Cię nasza praca?

Przedstaw nam swój pomysł i wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania.

Przejdź do kontaktu

Przykład

Firma budowalana posiada w swojej ofercie 3 kluczowe usługi. Są to: budowa domów jednorodzinnych, remonty i wykończenia wnętrz oraz instalacje sanitarne. Zalezy jej na pozycjonowaniu się w obrębie 10 największych miast w polsce południowo-wschodniej.

W wersji podstawowej może stowrzyć dedykowaną podstronę dla każdego miasta, w której będą przedstawione wszystkie jej usługi. Daje to rachunek:

  • 1 podstrona x 10 miast = 10 podstron lokalizacyjnych

W wersji rozszerzonej tworzy kombinację każdej usługi, z każdym miastem w okolicy. Daje to rachunek:

  • 3 usługi x 10 miast = 30 podstron lokalizacyjnych

Cechy modułu

  • Gotowa baza ponad 50 000 polskich miast i miasteczek
  • Zaawansowana konfiguracja seo-linków
  • Szybkie generowanie dużych ilości podstron
  • Automatyczny generator tytułów i meta danych
  • Automatyczny generator contentu i treści strony
  • Możliwość wykorzystyawnia zmiennych i odmian przez przypadki

Blokowy builder podstron

Dzięki naszemu builderowi do tworzenia podstron zbudujesz nieszablonowe układy tekstu, zdjęć i elementów design systemu. Nie musisz martwić się responsywnością i różnymi urządzeniami. Nasz pagebuilder zadba, aby prezentowały się idealnie na każdym ekranie.

Każdy układ możesz zapisać jako szablon i jednym kliknięciem wczytać go do innych podstron.

Sprytny generator treści

Opracowanie tytułów lub meta tytułów dla kilkudziesięciu lub kilkuset podstron to czasochłonne i wymagające zadanie. Doskonale to rozumiemy, dlatego stowrzyliśmy generator treści, który na bazie ułożonych przez Ciebie kilku wersji zdań oraz różnych synonimów słów zbuduje dziesiątki unikalnych treści.

Możesz w taki sposób budować treści tytułów podstron, meta danych, tagów open grapch i głównej treści stron.