+48 726 322 202 kontakt@magico.pl

Baza wiedzy

Blog Agencji Magico

Znaki specjalne w meta tytułach i meta opisach

Działania SEM, Marketing interaktywny

Podczas większości naszych działań i pracy nad pozycją naszej strony w wynikach wyszukiwania skupiamy się przede wszystkim na merytorycznej treści witryny i meta tagów. Oczywiście tak powinno być - Google od długiego czasu prowadzi politykę dobrego contentu, i to on obecnie jest najważniejszy w naszej witrynie. Zapominamy jednak często o przekazie marketingowym naszych wyników w SERP-ie. Jeśli jesteśmy wysoko warto pomyśleć nad tym jak wyróżnić się spośród innych witryn wyświetlających się w wynikach wyszukiwania. 

Poniżej przedstawiamy listę 1046 znaków specjalnych, które możesz użyć w meta tytułach i meta opisach. Jeśli chcesz wykorzystać jeden z nich - wystarczy go skopiować i wkleić do Twojego okienka meta-title lub meta-description.

⦿
۩ ۞ ۩
Bartłomiej Banaczyk
Bartłomiej Banaczyk specjalista od reklamy i marketingu interaktywnego

Kiedy opowiadam o tym co robię, zwykle sprowadzam to do krótkiego zdania: w mojej codziennej pracy staram się doradzać firmom i markom co robić, aby dobrze wyglądać. Mam bzika na punkcie relacji, ich budowania i utrzymywania. Od zawsze siedzę w internecie. Razem z naszymi klientami walczę, aby doświadczenia użytkownika na ich stronach, były jak najlepsze.

Phone icon
Phone icon
Skontaktuj się z nami!
Close

Chcesz z nami porozmawiać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer.

Oddzwonimy w kilka minut!

Tel loader
Wpisz poprawny numer