+48 726 322 202 kontakt@magico.pl

Kreacja wizerunku

Wizerunek firmy to jeden z najważniejszych elementów komunikacji marketingowej. Tworzenie go od nowa to absolutnie interesująca praca. 

Z przyjemnością opowiem Ci o naszej pracy!

Michalina Banaczyk - Agencja Kreatywna Magico

Michalina Banaczyk

strategia budowania wizerunku, grafik komputerowy

+48 15 816 40 44

Wspólnie stworzymy coś niezwykłego

Gdy razem z naszym klientem siadamy nad pustą kartką rozpoczyna się absolutnie niezwykły proces - wspólnie tworzymy coś z niczego. W efekcie powstaje marka z charakterem oraz niezwykle silnym strategicznie i spójnym wizerunkiem.

Proces projektowania wizerunku firmy lub marki rozpoczyna się od stworzenia koncepcji oraz pomysłu na wygląd i charakter brandu. Pierwszym etapem zawsze jest zaprojektowanie logo oraz charakteru identyfikacji. Dobór odpowiednich kolorów, stylu oraz otoczenia w jakim firma będzie przedstawiana. Na tym etapie otrzymujesz od nas kilka propozycji logo firmy. Po wspólnych konsultacjach skupiamy się na poprawkach oraz rozwijaniu jednej, wybranej wersji. Etap ten jest zwykle bardzo podobny, niezależnie czy jest to firma, konkretna marka, organizacja czy instytucja.

Podczas pierwszego zetknięcia marki z klientem mamy tylko kilka sekund aby zyskać przychylność i wywołać pozytywne skojarzenia naszego potencjalnego klienta. Dobre logo oraz przyjazna identyfikacja firmy to podstawa sukcesu wielu globalnych marek.

 

 

 

Skontaktuj się z nami!
Close

Chcesz z nami porozmawiać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer.

Oddzwonimy w kilka minut!

Tel loader
Wpisz poprawny numer