Zaprojektujemy logo, księgę znaku oraz wizerunek Twojej marki

Projekt identyfikacji wizualnej firmy Refal
Nowy Butik Online Outletowo.pl - projekt logo i wizerunku firmy
What we do

Od 2014 roku zaprojektowaliśmy nowy lub odświeżony wizerunek dla blisko 100 marek.

Działania wizerunkowe realizujemy kompleksowo. Możesz zlecić nam dowolne, wybrane elementy identyfikacji wizualnej. Począwszy od projektu logo, przez wizytówki, papier firmowy, identyfikację kopert, teczek, po oklejenie samochodów, witryn czy projekt charakterystycznych elementów wnętrz. Wprowadzenie nowej marki na rynek możemy wesprzeć stworzeniem strony internetowej, działaniami SEO czy marketingiem w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych.

SVG

Kreatywny team

Starannie dobieramy nasz zespół. Nasi ludzie są sekretem wspaniałej współpracy.

SVG

Twoja marka

Zapewniamy pełne zaangażowanie aby Twój brand był najlepszym z najlepszych!

SVG

Przekazanie materiałów

Po akceptacji i dopracowaniu projektu otrzymasz pliki logo w najpopularniejszych formatach. Dodatkowo w ciekawej formie.

SVG

Indywidualny design

Zawsze dopasowujemy się do realiów Twojej marki. Nasi projektanci przygotowują projekty specjalnie dla Ciebie.

SVG

Umowa i uczciwe zasady

To dla Ciebie zabezpieczenie, że wszystkie materiały, które tworzymy zostaną przekazane tak, abyś mógł używać ich legalnie!

SVG

Specjalizacja

Posiadamy duże doświadczenie w branży spożywczej, gastronomicznej, hotelowej oraz restauracyjnej. Z przyjemnością obsługujemy restauracje i hotele :)

Zainteresowała Cię nasza praca?

Chętnie porozmawiamy o wizerunku Twojej marki.

Image Description
Featured case studies

Pomagamy tworzyć wizerunek marek naszych klientów. Poznajmy ich biznes od podszewki i sprytnie dobieramy najlepsze rozwiązania.

Polecam firmę Magico przede wszystkim z uwagi na rzetelność i skrupulatność jej pracowników, wysoki poziom wykonywanych zleceń oraz bardzo dobry kontakt i błyskawiczny czas reakcji w sytuacjach kryzysowych :)
Image Description

Anna Maciuch

Prezes Stowarzyszenia Strefa Spotkań
Image Description

Zainteresowała Cię nasza praca?

Zadzwoń +48 726 322 202 lub wypełnij poniższy formularz!

Image Description

Staramy się odpowiadać jak najszybciej! Zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.

Często zadawane pytania o projekty logo

Projekt logo oraz visual key składa się z kilku kluczowych etapów. Po pierwsze - musimy się spotkać. Na żywo lub online. Na spotkaniu zapytamy Cię o Twoją firmę lub organizację. Stan obecny, wizję i plany na przyszłość. Porozmawiamy również o pomysłach na nowy wizerunek i design logo oraz wszystkich materiałów reklamowych. Przed spotkaniem dostaniesz od nas małe "zadanie domowe", w którym poprosimy Cię o przemyślenie kilku kluczowych kwestii. Dzięki temu, nie zaskoczymy Cię naszymi pytaniami. Oczywiście we wszystkim Ci pomożemy i podpowiemy najlepsze kierunki. Kiedy już zakończymy prace koncepcyjne przygotujemy Brief projektowy i prześlemy go do Ciebie wraz z ofertą. Po Twojej akceptacji prześlemy do umowę oraz fakturkę zaliczkową, a następnie zabierzemy się do pracy.

Zwykle przygotowujemy trzy propozycje nowego logo. Każda z nich przedstawiona jest na wizualizacjach, które pomogą Ci wyobrazić sobie wykorzystanie projektu w przyszłości. Z każdym projektem zaproponujemy również pewien vusial key, tzn styl graficzny, który będzie w przyszłości wykorzystywany na papierze firmowym, wizytówkach, kopertach czy samochodach służbowych. Krótko mówiąc - wszędzie. Gdy wybierzesz najbardziej trafną propozycję, wspólnie ją dopracujemy i przygotujemy dla Ciebie księgę znaku. Jej stopień zaawansowania zależy od naszych wspólnych ustaleń i Twoich potrzeb.

Nasz podstawowy zakres współpracy zawiera prace koncepcyjne, przygotowanie briefa oraz 3 propozycji graficznych logo. Dla wybranej wersji zaprojektujemy uproszczoną księgę znaku, w której znajdziesz spososby użycia logo na jasnych oraz ciemnych tłach, responsywność logo, wykorzystanie go w poziomym lub pionowym układzie oraz pełen opis kolorystyki i typografii.

Jako wisienkę na torcie dostarczymy Ci pendriva z projektem logo zapisanym w większość popularnych formatów graficznych oraz księgą znaku. Wszystko w indywidualnym etui z Twoim nadrukiem.

Nie. Nie bierzemy udziału w bezpłatnych przetargach oraz konkursach na logo. Jesteśmy profesjonalistami, którzy cenią swój talent, pracę i czas potrzebny na zdobycie doświadczenia. Angażujemy się w realizowane projekty. Szanujemy nasze partnerskie relacje z klientami i tylko w takich bierzemy udział.

Często zdarza się, że pracujemy dla klientów z tych samach lub pokrewnych branż. Prowadzimy wiele projektów w branży HoReCa czy przemyśle meblarskim, na których dobrze się znamy. Do naszych zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie. Respektujemy poufność powierzanych nam informacji. Nie możemy jednak zgodzić się na warunki uniemożliwiające nam działania dla konkurencyjnych firm.

Projekty identyfikacji wizualnej wyceniane są indywidualnie. Zwykle jednak projekt 3 propozycji logo, dopracowanie wybranej wersji, wstępny projekt designu i uproszczona księga znaku zamyka się w budżecie 1.800 - 2.500 zł netto. Przy realizacji wielu zadań dla klienta, np strony internetowej, sklepu internetowego czy projektowaniu dodatkowych materiałów reklamowych - wyceny przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem rabatów.

Rozbudowana księga identyfikacji, która zawiera normy wykorzystania logo, zasady użycia, opis typografii, projekty przeróżnych materiałów reklamowych i wiele wiele więcej - to koszt od 6.000 zł do 10.000 zł netto.