+48 726 322 202 kontakt@magico.pl

Filmy reklamowe

Z przyjemnością opowiem Ci o naszej pracy!

Michalina Banaczyk - Agencja Kreatywna Magico

Michalina Banaczyk

strategia budowania wizerunku, grafik komputerowy

+48 15 816 40 44
"Według niezależnych agencji badania opinii publicznej, krótkie formy wideo publikowane w internecie, mają znacznie większy wpływ na decyzje klientów a ponadto, są oni bardziej skłonni do oglądnięcia całego klipu reklamowego, jeśli korzystają akurat z laptopa lub smartfona" - Nielsen/IAB 2013

Jednym z najsilniejszych bodźców oddziałujących na klienta są materiały audiowizualne. Filmy i animacje już od dawna służą jako skuteczne narzędzie marketingu ale jeszcze do niedawna nagranie dobrego wideo promocyjnego było poza możliwościami budżetu małych i średnich firm. Dziś cyfrowe kamery i rozbudowany sprzęt pozwalają wykonać świetny film, który nie nadszarpnie Waszego budżetu!

W naszej ofercie znajduje się produkcja filmów reklamowych oraz korporacyjnych materiałów wideo a także animacja i udźwiękowienie. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie przygotować lub opracować realizację większości pomysłów. Czy to spot reklamowy, animacja czy teledysk, potrafimy dopasować metody pracy do dowolnej formy.

Profesjonalizm na każdym kroku

intuicyjne rozwiązanie w Twojej witrynie

Materiał wideo to przede wszystkim forma prezentacji informacji, ale też sposób na wykreowanie swojego wizerunku. Kolor, dźwięk, rekwizyty – wszystko ma znaczenie. Jeśli widz zapamiętał spot reklamowy jako ciekawy i inspirujący to może podzielić się nim w internecie. A nic nie zastąpi zaangażowania waszych klientów. Wysokiej jakości od momentu przygotowania pomysłu przez nagranie aż po postprodukcję obrazu, daje pewność, że odbiorca nie pominie waszej reklamy!

Firmy, organizacje i instytucje

 

Nasze doświadczenie obejmuje pracę z firmami, instytucjami nauki i organizacjami pozarządowymi. Potrafimy mówić językiem filmu w taki sposób, aby dotrzeć do Twoich odbiorców!

Phone icon
Phone icon
Skontaktuj się z nami!
Close

Chcesz z nami porozmawiać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer.

Oddzwonimy w kilka minut!

Tel loader
Wpisz poprawny numer