(15) 649 95 20 kontakt@magico.pl

Dedykowane oprogramowanie

Z przyjemnością opowiem Ci o naszej pracy!

Bartłomiej Banaczyk - Agencja Kreatywna Magico

Bartłomiej Banaczyk

specjalista od reklamy i marketingu interaktywnego

+48 15 816 42 05

Oprogramowanie oraz aplikacje dedykowane

Software House to jeden z najmocniejszych filarów Agencji Magico. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy kompetencje, które pozwalają nam tworzyć zaawansowane projekty IT. Zajmujemy się produkcją dedykowanych aplikacji internetowych i oprogramowania pracującego w chmurze. Od kilku lat rozwijamy własne oprogramowanie pod nazwą MAGICO SOFT. System pierwotnie powstał jako CMS do obsługi stron internetowych, z czasem jednak stworzyliśmy rozwiązania, które wykorzystywane są przez dziesiątki firm w wielu różnych branżach.

Sprawdź co potrafi Magico SOFT. Dzięki modułowej budowie można go dowolnie rozbudowywać oraz dostosowywać do własnych potrzeb.

Poznaj nasz system

Jeżeli potrzebujesz oprogramowanie lub aplikacje specjalnie dostosowaną do Twojej firmy - zapraszamy do kontaktu lub pozostawienia swojego numeru telefonu. Nasi specjaliści poprowadzą Cię przez cały proces budowania koncepcji, specyfikacji oraz wdrożenia systemu. 

 

Pracujemy w technologiach

 

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla firm i instytucji. Pracujemy w środowisku webowym w takich technologiach jak PHP7, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript. Wykorzystujemy frameworki CodeIgniter, Laravel oraz Symphony. Architektura tworzonych przez nas aplikacji oraz programów oparta jest na wzorcu MVC. W codziennej pracy wykorzystujemy szereg różnych bibliotek, a wszystkie działania opieramy o system kontroli wersji GIT.

Wybierając naszą firmę otrzymasz

Wsparcie techniczne

Nasze oprogramowanie oraz strony internetowe są banalnie proste w obsłudze. Jeżeli jednak będziesz nas potrzebował, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji! Po zakończonym zleceniu nie zostawiamy naszych Partnerów na lodzie. Gwarantujemy wsparcie techniczne oraz pomoc naszych administratorów.

Skontaktuj się z nami!
Close

Chcesz z nami porozmawiać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer.

Oddzwonimy w kilka minut!

Tel loader
Wpisz poprawny numer