Dedykowane oprogramowanie

Oprogramowanie oraz aplikacje dedykowane

Software House to jeden z najmocniejszych filarów Agencji Magico. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy kompetencje, które pozwalają nam tworzyć zaawansowane projekty IT. Zajmujemy się produkcją dedykowanych aplikacji internetowych i oprogramowania pracującego w chmurze. Od kilku lat rozwijamy własne oprogramowanie pod nazwą MAGICO SOFT. System pierwotnie powstał jako CMS do obsługi stron internetowych, z czasem jednak stworzyliśmy rozwiązania, które wykorzystywane są przez dziesiątki firm w wielu różnych branżach.

Sprawdź co potrafi Magico SOFT. Dzięki modułowej budowie można go dowolnie rozbudowywać oraz dostosowywać do własnych potrzeb.

Poznaj nasz system

Jeżeli potrzebujesz oprogramowanie lub aplikacje specjalnie dostosowaną do Twojej firmy - zapraszamy do kontaktu lub pozostawienia swojego numeru telefonu. Nasi specjaliści poprowadzą Cię przez cały proces budowania koncepcji, specyfikacji oraz wdrożenia systemu. 

 

Pracujemy w technologiach

 

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla firm i instytucji. Pracujemy w środowisku webowym w takich technologiach jak PHP7, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript. Wykorzystujemy frameworki CodeIgniter, Laravel oraz Symphony. Architektura tworzonych przez nas aplikacji oraz programów oparta jest na wzorcu MVC. W codziennej pracy wykorzystujemy szereg różnych bibliotek, a wszystkie działania opieramy o system kontroli wersji GIT.