Dedykowane oprogramowanie oraz aplikacje

Software House to jeden z najmocniejszych filarów Agencji Magico. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy kompetencje, które pozwalają nam tworzyć zaawansowane projekty IT i skomplikowane integracje różnych systemów. Zajmujemy się produkcją dedykowanych aplikacji internetowych i oprogramowania pracującego w chmurze. Integrujemy hurtownie w modelu drop shipping i automatyzujemy procesy sprzedaży. Od kilku lat rozwijamy własne oprogramowanie pod nazwą MAGICO SOFT.

Nasze aplikacje wspierają wewnętrzne zarządzanie firmą, usprawniają obieg dokumentów i pomagają automatyzować sprzedaż. Dzięki rozwiązaniom IT utrzymanie relacji i komunikacji wewnątrz zespołu jest znacznie prostsze i wydajniejsze.

Image Description

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Technology

Języki i technologie, w których pracujemy

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla firm i instytucji. Pracujemy w środowisku webowym w takich technologiach jak PHP7, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript. Wykorzystujemy frameworki CodeIgniter, Laravel oraz Symphony. Architektura tworzonych przez nas aplikacji oraz programów oparta jest na wzorcu MVC. W codziennej pracy wykorzystujemy szereg różnych bibliotek, a wszystkie działania opieramy o system kontroli wersji GIT.

Image Description

Zainteresowała Cię nasza praca?

Zadzwoń +48 726 322 202 lub wypełnij poniższy formularz!

Image Description

Staramy się odpowiadać jak najszybciej! Zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.